3:2

finał (2:1)

25.04.2015, 18:00 • Azoty Arena

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne futsalowe relacje z lajfy.com! (19:45:27)
Pogoń 04 Szczecin wygrała drugi mecz w 2015 roku i utrzymuje się w grze o pozostanie w Futsal Ekstraklasie. Gospodarze prowadzili już 2:0 po huraganowym początku spotkania. Spoczęli jednak na laurach, oddali inicjatywę rywalom i co najgorsze stracili dwa gole. Wydawało się, że Euromaster ma wszystko, by zawalczyć o pełną pulę i zabrać marzenia gospodarzom. Trener Żebrowski zaryzykował, wycofał bramkarza a gwiazdor zespołu – Michał Kubik zdobył decydującego o zwycięstwie 3:2 gola w ostatniej minucie.

40:00

39:59

Piłka w bramce Pogoni 04! Przed czy po syrenie? Po i szczecinianie triumfują przy gorących protestach Euromastera.

39:40

Rozpaczliwie bronią gospodarze i czekają na zakończenie meczu...

39:14

Gol dla Pogoni!
MICHAŁ KUBIK! Niesamowite, co tu się dzieje w Szczecinie. Reprezentant Polski wyprowadził kontratak przez całe boisko, zagrał klepkę z partnerem i zakończył akcję płaskim strzałem z półdystansu do bramki! Szał radości na trybunach.

38:30

Bugański zatrzymał przed linią bramkową wykop Długosza. Pogoń 04 Szczecin w posiadaniu piłki na połowie głogowian.

38:10

Shamotii po długim rozegraniu miał czystą pozycję do strzału. Długosz wyciągnął nogę i odbił tę próbę Ukraińca. Tymczasem przerwa na żądanie trenera Euromastera.

37:46

Szczecinianie bez bramkarza. Robi się bardzo nerwowo w Azoty Arenie. Remis nikogo nie ucieszy, ale przede wszystkim będzie gwoździem do trumny Pogoni 04.

37:15

Przewaga głogowian, którą mógł potwierdzić golem Nowak. Z półobrotu po pięknym przyjęciu nie trafił między poprzeczkę i parkiet!

36:57

Jeszcze raz Pietruszko i jeszcze raz Kubrak! Pierwszoplanowa postać Euromastera trafiła bramkarza w twarz i ten potrzebował czasu na dojście do siebie.

36:25

Powtarza się scenariusz z Chorzowa dla Pogoni 04. Rezerwowi gracze rzucali krzesełkami, choć cała drużyna powinna mieć pretensje głównie do siebie. Trzy minuty do końca.

36:08

Gol dla Euromastera!
PIOTR PIETRUSZKO wreszcie dopiął swego i strzelił swojego gola, którym uciszył kibiców w Szczecinie! Sprytne uderzenie z ostrego kąta wpadło Kubrakowi do siatki po krótkim słupku!

35:18

Niesamowite! Shamotii wymanewrował dwóch przeciwników, po czym nie zdołał ulokować futbolówki w narożniku bramki Euromastera! Takie pudło może być brzemienne w skutki.

34:50

Żebrowski popracował w defensywie, po czym chciał trafić do pustej już bramki gości. Fatalnie przestrzelił prostym podbiciem.

34:05

Głogowianie zdecydowali się już na wycofanie bramkarza. Szybko, przy stykowym wyniku. Ciekawe, czy nagrodzą się za odwagę.

33:44

Długo trwa to spotkanie, a to co najważniejsze dopiero przed kibicami. Euromaster Chrobry Głogów ma ponad sześć minut na odwrócenie wyniku.

33:16

Długo wiózł się z piłką Kaczmar. Widać inklinacje tego zawodnika do dryblowania. Szkoda dla głogowian, że nie kończy tych akcji soczystymi, celnymi uderzeniami na bramkę rywala.

32:23

Nie układają się Portowcom wyniki na innych arenach. Ale są tak skoncentrowani, że nie słuchają informacji spikera. Sytuacją w tabeli będą martwić się o ile dowiozą zwycięstwo do końca.