Niemiecka Bundesliga

TSG 1899 Hoffenheim – FSV Mainz 05

2:0

finał (0:0)

28.02.2015, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:22:33)
Koniec spotkania! TSG 1899 Hoffenheim w efektownym stylu pokonuje na własnej murawie 1. FSV Mainz 05 2:0 po bramkach Vollanda oraz Polanskiego!

90+3

90+2

Oba zespoły powoli już wyczekują na końcowy gwizdek arbitra.

90+1

Sędzia doliczył dodatkowe trzy minuty do dzisiejszego spotkania.

90

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

88

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Boisku opuszcza Fermino. Jego miejsce zajmuje Abraham.

87

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy! W ostatniej chwili strzał Okazakiego zablokował jeden z defensorów TSG 1899!

86

Ostatnia zmiana w drużynie z Moguncji. Soto za Malliego.

85

Jin-Su wybija piłkę wprost spod nóg pędzącego na bramkę Firmino.

83

Mamy rzut rożny dla Hoffenheim. TSG 1899 ponownie w ofensywie.

82

A kibice na trybunach już rozpoczynają świętowanie zwycięstwa swojej drużyny.

81

Do zakończenia regulaminowego czasu gry niespełna dwadzieścia minut. Statystyka posiadania piłki: Hoffenheim – 54%. Mainz – 46%.

78

Nieco zrezygnowana gra drużyny z Moguncji w tym momencie. Przy piłce ponownie Hoffenheim.

77

Druga zmiana w drużynie z Mainz. Hofmann pojawia się w miejsce Joo-ho.

POLANSKI - 2:0

76

Gol dla Hoffenheim!
Bramkę zdobył EUGEN POLANSKI.

GOOOL! Losy tego spotkania są już chyba rozstrzygnięte! EUGEN POLANSKI strzałem z główki po kapitalnym dośrodkowaniu Becka pokonuje Kariusa i wyprowadza TSG 1899 na dwubramkowe prowadzenie. 2:0 dla Hoffenheim!

75

Okazaki urwał się defensywie gospodarzy i ruszył z akcją, ale nie zdołał oddać zbyt mocnego strzału – broni Baumann.