1:0

finał (1:0)

30.01.2015, 20:30 • Parc des Princes, Paryż • Adam Delimat (@a_delimat)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (22:21:37)

Po mocno przeciętnym spotkaniu PSG pokonuje ostatecznie Rennes w stosunku 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 29. minucie Ezequiel Lavezzi, wykańczając koronkową akcję paryżan.

90+3

90+3

Zupełnie nieudane podanie podcinką w wykonaniu Fallou Diagne, z kontrą suną gospodarze.

90+2

Dryblującego Ntepa skutecznie zatrzymuje Verratti, chyba nic nie zagrozi już piłkarzom PSG.

90+1

Trzy minuty nadziei dla podopiecznych Philippe Montaniera!

90

Zupełnie nieudana wrzutka Moreiry, coraz mniej czasu mają zawodnicy Rennes na wyrównanie.

88

Kontra gości, na lewym skrzydle Ntep ograł Marquinhosa, ale jego dośrodkowanie zablokował Matuidi. Rzut rożny dla Rennes.

87

Bardzo nieudane dośrodkowanie Digne, piłka nie miała prawa dotrzeć do Ibrahimovicia.

86

Teraz długie zagranie w kierunku Habibou, w porę interweniował jednak wślizgiem David Luiz.

85

Przy piłce Ntep, nie ma jednak z kim grać napastnik Rennes, w efekcie czego traci piłkę.

83

Nie w tempo do Lavezziego zagrywał Ibrahimović, na pozycji spalonej złapany Argentyńczyk.

82

Długo przy piłce utrzymują się teraz paryżanie, podopieczni Laurenta Blanca wyraźnie chcieliby, aby ten mecz się już skończył.

80

Mouhamadou Habibou zmienia Pedro Henrique. To już ostatnia zmiana w tym spotkaniu, do końca dziesięć minut.

78

Pedro Henrique w starciu z Digne, faulowany skrzydłowy Rennes.

77

Ostatnia zmiana w PSG, Blaise Matuidi zmienia Pastore.

76

Seria rzutów rożnych dla Rennes, nie wynikło jednak z nich żadne zagrożenie.

75

Błąd Cabaye'a sprokurował groźny kontratak gości, z pola karnego uderzał Bruels, ale skuteczną interwencją popisał się Sirigu!