Fortuna 1 Liga

Zagłębie Lubin – Chojniczanka Chojnice

2:1

finał (1:1)

28.11.2014, 17:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Żegnam się z państwem i życzę udanego początku weekendu przypominając o weekendowym maratonie na portalu lajfy.com! (18:58:29)
Koniec meczu na Dialog Arena, w którym to szczęśliwie wygrywają gospodarze po bramce z 89 minuty Arkadiusza Woźniaka, to sprawia że gracze Zagłębia wskakują na pozycje wicelidera i liczy zapewne na potknięcie w najbliższym meczu Wisły Płock.

90+3

90

Druga połowa potrwa dodatkowe 3 minuty.

89

Stały fragment gry dla gospodarzy. Do futbolówki podszedł Čotra, który dośrodkował dokładnie na głowe ARKADIUSZA WOŹNIAKA. Piłka odbiła się od poprzeczki i od pleców Misztala po czym wpadła do bramki!

87

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. W miejsce Kwieka na placu gry zamelduje się Przybecki.

84

Na ostatnie kilka minut na boisku pojawia się Niedziela w miejsce Radlera.

82

Kwiek (Zagłębie Lubin) ogląda żółtą kartke i w tej statystyce prowadzą gospodarze 3-2.

79

Na ostatnie 10 minut meczu Piotr Stokowiec posyła na boisko Janoszke w miejsce Piątka.

77

Ajajaj! Forenc wychodzi z bramki podczas stałego fragmentu gry i popełnia błąd, ale miał szczęście, że na linii bramkowej stał jego kolega zespołu, który wybił futbolówke!

75

Strzał Bonieckiego minimalnie obok bramki, a golkiper przyjezdnych ani drgnął do obrony tego strzału!

72

Na placu boju pojawia się Iwanicki zastępując strzelca bramki dla Chojniczanki – Mikołajczaka.

70

Próba Kwieka nad bramką Misztala!

65

Jach (Zagłębie Lubin) ukarany żółtą kartką za kolejne zwracanie uwagi na prace sędziego.

62

To powinna być bramka dla Chojniczanki! Wrzutka w pole karne i po raz kolejny świetnie główkuje Gancarczyk, jednak jeszcze lepiej interweniuj Forenc, który ratuje swoją ekipe przed utratą bramki!

56

Kieruzel (Chojniczanka Chojnice) fauluje Błąda na 17 metrze i sędzia Jarosław Rynkiewicz pokazuje żółtą kartke, a miejscowi będą mieli okazje ze stałego fragmentu gry.

56

Gospodarze przed momentem mieli rzut rożny, po którym główkował Woźniak, ale nad poprzeczką bramki Forenca.

50

Gracze kontynuują gre z pierwszej połowy, czyli głównie walka w środkowej boiska z dodatkiem sporej ilości fauli. Zapewne za moment posypią się kolejne żółte kartki.