PKO Ekstraklasa

Cracovia – Górnik Zabrze

1:2

finał (1:1)

24.11.2014, 18:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy)

Dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (19:59:36)
Patrząc na następne spotkania obu drużyn, to z pewnością ciężkie zadanie czeka krakowian, którzy jadą do Warszawy, by powalczyć o punkty z tamtejszą Legią. Zabrzan też czeka ciężki mecz i to na wyjeździe z Lechem.
Za nami naprawdę godne uwagi spotkanie, z którego zwycięsko wychodzi Górnik Zabrze! Bohaterem meczu z pewnością Mateusz Zachara, który miał dwie sytuacje i dwie z nich wykorzystał! Zabrzanie dzięki wygranej awansowali na czwartą pozycję w tabeli, mając tyle samo punktów co Wisła Kraków i Śląsk Wrocław! Cracovia z osiemnastoma punktami pozostaje na dwunastym miejscu!

90+5

90+5

Ależ końcówka! Fantastyczna interwencja Šteinborsa i tylko korner dla Cracovii! To będzie ostatnie wznowienie gry w tym spotkaniu!

Pech Łuczaka.

90+4

Już mogło być po meczu, gdyby nie pech Łuczaka, który trafia w słupek!!

90+4

Strzał Zjawińskiego z rzutu wolnego – wprost w mur. Poprawka – również zablokowana. Wyprowadzenie kontry przez gości i z bramki wychodzi Pilarz i ratuje sytuację!

90+3

Wojciech Łuczak dość szybko zgarnia kartkę za faul na dwudziestym metrze od własnej bramki.

90+2

Łuczak na ostatnie minuty meczu w miejsce Zachary.

90+1

Coś nieprawdopodobnego! Zagranie Budzińskiego i nieprawdopodobnie sytuację marnuje Rakels! Nie mniej jednak była pozycja spalona.

90

Sędzia postanowił doliczyć cztery minuty.

90

Centra z lewej strony, ale jeden z gości nie ryzykując, główkuje na rzut rożny.

88

Podanie Zjawińskiego wzdłuż pola karnego, ale nikt nie zamykał tej akcji! Korner dla Cracovii!

88

Szansa na kontrę dla Górnika, ale pewna interwencja Nykiela.

87

Cracovii śpieszy się w ostatnich minutach. Gospodarze próbują wyszarpać punkt w meczu z Górnikiem.

85

Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Kibice z Zabrza cieszą się z prowadzenia swojej drużyny.

84

Podanie na wolne pole, w kierunku Zachary, ale ten na półmetrowym spalonym. Sędzia boczny podjął właściwą decyzję.