2. Liga

Kotwica Kołobrzeg – MKS Kluczbork

0:0

finał (0:0)

30.10.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Tak jak już wspomniałem gospodarze po owym remisie uciekają na dwa punkty od strefy spadkowej, natomiast przyjezdni wskakują na pozycje lidera. Zapraszam serdecznie do śledzenia relacji ze spotkania Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok , w którym to trwa w tym momencie dogrywka oraz na spotkanie kończące 9 kolejke Serii A pomiędzy Hellas Veroną, a Lazio Rzym na portalu lajfy.com (20:14:42)
Mecz w Kołobrzegu kończy się bezbramkowym remisem. Goście przycisnęli w końcówce spotkanie, jednak nie potrafili zdobyć prowadzenia w spotkaniu, które dało by im trzy punkty w tym meczu.

90

90

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Bejuk.

85

Do końca spotkania pozostało regulaminowe 5 minut i nadal mamy bezbramkowy remis co powoduje, że goście wskoczą najprawdopodobniej tylko na moment na pozycje lidera II ligi, natomiast gospodarze uciekną z miejsc spadkowych na dwa punkty.

81

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Rydzak, na boisku pojawia się Bułka.

76

Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Ropiejko.

75

Spotkanie nam się wyrównało. Obie ekipy nieustannie szukają bramki, która zapewne dała by im trzy punkty w tym meczu. Ciekawe czy ujrzymy ją w ostatnich 15 minutach widowiska?

64

Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Hober, na boisku pojawia się Wolkiewicz.

60

Po godzinie gry nadal mamy bezbramkowy remis w Kołobrzegu. Lekką przewage posiadają gospodarze, którzy dłużej utrzymują się przy futbolówce, jednak jak dotąd nie przynosi żadnych korzyści.

55

Hober zbyt długo czeka na uderzenie i jego próba strzału została zablokowana.

46

W zespole gospodarzy nastąpiła wymuszona zmiana. W miejsce Mateusza Ariana pojawił się na boisku Jakub Grzegorzewski.

46

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Gospodarze przede wszystkim skupili się na ataku pozycyjnym, a goście preferują grę z kontry. Jeden i drugi sposób jak na razie nie przynosi pożądanych efektów w postaci bramek.

45

1

W czwartek zatem może się okazać, że ekipa z Kluczborka wskoczy na fotel lidera, a może to Kotwica odskoczy nieco od strefy spadkowej? W chwili obecnej nad Puszczą Niepołomice i Wisłą Puławy gracze z Kołobrzegu mają tylko punkt przewagi.

0:0

finał (0:0)

Kotwica Kołobrzeg: Kamola – Chruściński, Poznański, Szutenberg, Cebulski – Rydzak (81 Bułka), Świechowski, Pietras, Mularczyk, Skórecki (90 Bejuk) – Biegański (76 Ropiejko)

MKS Kluczbork: Rudnicki – Orłowicz, Ganowicz, Gierak, Uszalewski – Arian (46 Grzegorzewski), Nowacki, Hober (64 Wolkiewicz), Tomaszewski, Swędrowski – Kojder

Sędziowie: Paweł Malec (Łódź)