Kontinental Hockey League

Torpedo Niżny Nowogród – HK CSKA Moskwa

3:0

finał (1:0, 2:0, 0:0)

30.10.2014, 17:00 • Konowalenko Sports Palace • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFYCOM! (19:25:59)

Bardzo dobry mecz w wykonaniu gospodarzy i w pełni zasłużone trzy punkty. Na szczególną uwagę zasługuje postawa bramkarza Torpedo, który łącznie odbił dziś 32 strzały i pozostał niepokonany do samego końca!

60:00

59:40

Przyjezdni założyli zamek,próbują do końca walczyć o bramkę honorową, ale chyba nic z tego nie będzie!

58:10

Przyjezdni długo rozgrywają gumę na połowie rywala, ale kompletnie nic z tego nie wynika, nawet nie ma strzału na bramkę Kasutina!

57:10

Goście wycofują bramkarza!

57:10

Timeout dla gospodarzy

56:50

Znów dobrze interweniuje defensywa Torpedo, guma często jest wybijana do tercji gości, ale bez uwolnień

55:45

Krążek wybity z tercji gospodarzy, od nowa budują swój atak przyjezdni

54:50

Radułow blokowany przez ofiarnie interweniujących defensorów gospodarzy. CSKA w natarciu

54:10

Uwolnienie gości, wznowienie wygrane przez nich, ale szybkie podanie do przodu zostało przechwycone przez obrońcę Torpedo. w odpowiedzi strzał z lewej flanki Filatowa, chwyta krążek Lalande

53:05

Całe osłabienie gospodarze spędzili w defensywie nie dając się pokonać, coraz mniej czasu i szans dla CSKA!

52:05

Kolejna interwencja golkipera gospodarzy, Torpedo zamknięte we własnej tercji!

51:45

Przyjezdni wygrywają wznowienie pod bramką Torpedo, szybki strzał Kiselewicza, broni Kasutin

51:05

Timeout dla gości

3:0

Składy i statystyki: 7. Immonen (Malewicz, Salminen), 21. Chomickij (Immonen, Salminen), 33. Salminen

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (Aljapkin) – Hieatanen, Malevicz, Grigorjew, Chomickij, Walentienko, Blażijewskij, Bernackij – Salminen, Immonen, Dm. Kazjonow, Nokelainen, Demagin, Kuljomin, Galuzin, Filatow, Krasnoslabocew, Dwureczenskij, De. Kazjonow, Potapow

HK CSKA Moskwa: Lalande (Galimow) – Denisow, Zajcew, Kiselewicz, Panin, Misarin, Bondarew, Namenkow, Silajew – Grigorenko, Da Costa, Radułow, Mursak, Prochorkin, Artuchin, Żafjarov, Andronow, Telegin, Kwartalnow, Ljubimow, Mamin

Sędziowie: Gasilow, Rogacjow – Lazarew, Otmachow