3:5

finał (3:3)

20.10.2014, 19:30 • Szczecin • Rafał Gnutek (@RGnutek)

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com! Dobranoc! (20:57:56)
Gatta wygrywa w Szczecinie z Pogonią 5-3 i inkasuje kolejne trzy punkty! Bardzo dobry mecz Daniela Krawczyka, który strzelił trzy gole.

40:00

39:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta! A piłkarze Gatty dwukrotnie nie trafiają do pustej bramki.

38:00

Czas dla trenerów obu drużyn.

37:30

Pogoń z wycofanym bramkarzem – w jego roli Michał Kubik.

36:39

Gol dla Gatty Active!
Nieudana interwencja Kubraka – piłka trafiła pod nogi MICHAŁA MARCINIAKA, który nie mógł się pomylić mając przed sobą pustą bramkę. Ależ radość gości!

36:08

Piąte przewinienie Gatty Zduńska Wola!

34:00

Będzie osobista odpowiedź na trzecie trafienie Krawczyka w wykonaniu Kubika?

33:40

DANIEL KRAWCZYK kompletuje hat-tricka! Kompletnie niepilnowany był zawodnik Gatty – kolejny ogromny błąd defensywy Pogoni 04.

33:13

Maćkiewicz fauluje Milewskiego – jest dobra pozycja nawet na bezpośredni strzał z rzutu wolnego.

31:57

Bugański strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale trafił wprost w mur.

31:55

Czwarty faul Gatty Zduńska Wola – jeszcze dwa i będziemy mieli przedłużony rzut karny.

31:14

Znowu próbował indywidualnie Marciniak, ale Bugański powstrzymał go wślizgiem.

31:03

Czas dla trenerów obu drużyn!

30:00

Zostało dziesięć minut! Kto przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? A może drużyny podzielą się punktami? Zaraz się przekonamy!

29:00

Gepert minął interweniującego na przedpolu Słowińskiego, ale nie udało mu się wbić piłki do bramki, gdyż powstrzymali go obrońcy.

27:42

Piłka zagrana do Milewskiego, ale ten strzela obok bramki.

3:5

finał (3:3)

Gole: 14. Kubik, 15. Gepert, 17. Kubik – 3. Krawczyk, 13. Krawczyk, 15. Milewski, 34. Krawczyk, 37. Marcniak

Kartki:   15. Marciniak (ZDW), 25. Krawczyk (ZDW)

Pogoń '04 Szczecin: Łukasz Koszmider, Dominik Kubrak – Marek Bugański, Borys Szymański, Łukasz Tubacki, Mateusz Jakubiak, Mateusz Krzymiński, Mateusz Gepert, Sergiy Sharovara, Artur Jurczak, Michał Kubik, Kamil Hajdukiewicz, Daniel Maćkiewicz, Maciej Krzyżanowicz

Gatta Active Zduńska Wola: Dariusz Słowiński, Marcin Szewczyk, Arkadiusz Szypczyński – Krzysztof Adamski, Mateusz Mika, Marcin Stanisławski, Daniel Krawczyk, Marcin Olejniczak, Igor Sobalczyk, Michał Marciniak, Mariusz Milewski, Michał Szymczak

Sędziowie: Sylwester Baryczkowski, Grzegorz Hamowski – Łukasz Struk