BSF Bochnia – Marex Chorzów

2:3

finał (0:1)

23.08.2014, 14:15 • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

Marex Chorzów po bardzo wyrównanym meczu pokonał 3:2 Bochnię i tym samym zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie. To koniec rozgrywek grupowych, za kilkadziesiąt minut pora na fazę pucharową. (15:15:34)

23:50

Przy piłce Marex.

23:40

Gol dla Bochni!
KAMIL RYNDUCH wykorzystał rzut karny! 20 sekund dla Bochni, czy się uda?

23:40

Rzut karny dla Bochni!

23:30

Gol dla Marexu!
Cóż za historia. Rynduch mocno huknął, ale tylko w słupek i to się szybko zemściło. KRZYSZTOF WYSOCKI trafił do pustej bramki!

23:30

Bochnia rozgrywa atak pozycyjny z przewagą zawodnika.

22:50

Bochnia wycofała bramkarz i w swojej akcji ofensywnej straciła piłkę w okolicach środkowej linii boiska, ale nie przełożyło się to na trzecią bramkę dla Marexu.

22:20

Dąbrowski doszedł do dogodnej okazji, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane.

22:00

O przerwę poprosił trener Bochni – za moment prawdopodobnie wycofanie bramkarza.

21:50

Świetna akcja chorzowskiego Marexu! Bardzo dobre rozegranie w środku pola, ale nie udało się tego zakończyć bramką. Tylko i wyłącznie poprzeczka.

21:20

Piech posłał świetne podanie wzdłuż bramki, ale w tym rozegraniu nie zorientował się w porę Dąbrowski!

20:50

Mocne uderzenie lewą nogą w wykonaniu Piecha, ale prosto w bramkarza.

20:20

Bochnia w tym momencie przeważa na parkiecie. Chce za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania – za chwilę prawdopodobnie wycofa bramkarza.

19:35

Szybka akcja chorzowian i już są na prowadzeniu. Z lekkiego zamieszania świetnie skorzystał TOMASZ BUDZIK!

19:30

Piech został lekko popchnięty przez obrońcę i nie udało mu się opanować piłki posłanej przez bramkarza.

19:10

Wystarczyła chwila nieuwagi, a Dąbrowski w błyskawicznym tempie został podwojony! W tym meczu trzeba ciągle koncentrację na najwyższym poziomie.

18:45

Rynduch zaatakował prawym skrzydłem. Bez namysłu starał się zagrać mocną piłkę w kierunku bramki, ale nie udało się. Został zablokowany.