OGC Nice – Girondins Bordeaux

1:3

finał (1:1)

23.08.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nicea • Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy)

Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Goście przegrywali po bramce z rzutu karnego, ale mimo to potrafili się podnieść! Pewne zwycięstwo, 3:1 i komplet punktów po dwóch spotkaniach! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (21:55:20)

90+5

90+4

Maupay trafia do siatki Carrasso, ale zdaniem arbitra liniowego rezerwowy Nicei był na pozycji spalonej! Stąd nieuznana bramka!

90+2

Diawara ogląda całkowicie zasłużoną kartkę za nieczyste zagranie.

90

Sędzia postanowił doliczyć dodatkowe pięć minut.

88

Kolejne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry i piłka pada łupem bramkarza.

87

Mariano trafia do notesu.

85

Rolan kończy udział w tym meczu! Na końcowe minuty meczu, na murawę wbiega Sala!

83

Dośrodkowanie z narożnika, ale Carrasso jest pewnym punktem swojej drużyny.

81

Co tu się dzieje! Goście przez dobre dziesięć minut będą grać w osłabieniu! Diabate ogląda drugą żółtą kartkę!

78

Diawara wchodzi na boisko. Na murawie zameldował się także D'Almeida.

77

Drużyna gospodarzy zaczęła grać efektownie, ale czy zacznie grać efektywniej?

75

Kwadrans do zakończenia spotkania.

73

Hult próbował zachęcić kolegów do szybszego ataku, ale znów akcja spaliła na panewce.

71

Gospodarze grają niemrawie, bez jakiegokolwiek pomysłu na zdobycie bramki na 2:3.

69

Hult faulowany. Po chwili Bauthéac uderzył wprost w stojący przed nim mur.

67

To już niemal rutyna. Drużyna Girondins długo jest w posiadaniu piłki i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

65

Niezła próba Khazriego zza pola karnego! Niewiele pomylił się ofensywny zawodnik gości!

63

Eysseric mógł nieco dłużej przytrzymać piłkę. Rywale mu ją odebrali, bowiem zawodnik gospodarzy był osamotniony.