2:0

finał (1:0)

23.08.2014, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Dawid Czempisz

Za wspólne emocje dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne relacje live do lajfy.com! (21:54:53)
Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy po trafieniach Tiéné oraz Camary. Goście mogli jednak zdobyć na tym trudnym terenie przynajmniej jedno oczko, jednak Lejeune nie wykorzystał w pierwszej połowie rzutu karnego. Ostatecznie trzeba przyznać, ze to miejscowy zespół miał więcej okazji strzeleckich i zasłużenie wygrał ten pojedynek.

90+3

90+3

Falcón złapany w pułapkę ofsajdową zastawioną przez defensorów miejscowego zespołu. Od rzutu wolnego pośredniego rozpoczyna Hilton.

90+2

Powoli zbliżamy się do końca tego pojedynku. W bardzo prosty sposób piłkę stracili goście, ale po fatalnym błedzie Jourdrena mamy rzut rożny dla przyjezdnych.

90+1

Strzał bardzo wysoko nad bramką po strzale z dwudziestego metra jednego z graczy gości.

90

Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy tego spotkania. Mamy podobną sytuację jak w pierwszej odsłonie meczu.

89

Gol dla Montpellier!
Po świetnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska bramkę pewnym uderzeniem głową zdobywa SOULEYMANE CAMARA!!!

86

Goście starają się za wszelką cenę odwrócić losy tego meczu, ale nadziewają się na kontry.

84

W miejsce bardzo aktywnego w tym spotkaniu Mouniera pojawia się Ribelin.

83

Niesamowite szczęście mają goście! Kolejna wspaniała szansa przed tym razem Mounier po dograniu Camary, ale pięknie golkiper gości broni jego uderzenie z siedmiu metrów!

82

Kolejna wspaniała okazja dla gospodarzy, ale po tym jak minął się z piłką Carrasso nie trafił w nią Camara do pustej bramki!

81

Camara zachował się bardzo dobrze w polu karnym rywali, ale jego uderzenie blokuje Milan! Po chwili ten sam napastnik uderzał główką w kierunku bramki Carrasso, ale piłka przelatuje tuż nad bramką!

80

Nic poważnego z niej nie wynikło i dalej w posiadaniu piłki utrzymują się zawodnicy, występujący przed własną publicznością.

80

Bardzo źle teraz rozegrali swój atak gracze gości i rusza kontra miejscowego zespołu.

79

Zapowiada się emocjonująca końcówka w tym spotkaniu! To Falcón uderzał w ekwilibrystyczny sposób i gdyby nie Sanson mielibyśmy wyrównanie!

78

Niesamowite szczęście gospodarzy! Sanson zatrzymuje piłkę tuż przed linią bramkową po strzale jednego z graczy FC Metz!