Lille OSC – FC Lorient

2:0

finał (0:0)

23.08.2014, 20:00 • Grand Stade Lille Métropole, Lille

Lille w drugiej połowie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, dzięki czemu zainkasowali trzy punkty. Lorient przez 90 minut nie stworzyli sobie zbyt klarownych sytuacji do zdobycia choćby honorowej bramki. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (21:51:00)

90+2

90+2

Kończy się to spotkanie. Upływa właśnie druga doliczona minuta.

90+1

Beznadziejne dośrodkowanie Coutadeura. Od bramki wznowi Enyeama.

90

Kolejny stały fragment dla Lorient. Tym razem rzut rożny.

89

Szansa dla gości z rzutu wolnego. Fatalne dośrodkowanie, futbolówka nie mija nawet najbliżej ustawionego obrońcy.

88

Lorient rzucają swoje siły do ataku, prawdopodobnie jednak jest już na to zbyt późno.

86

Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy, choć łatwo tym razem poradzili sobie defensorzy Lorient.

85

Niewiele dzieje się na murawie. Czekamy na końcowy gwizdek.

83

I kolejna szybka akcja Lille, choć teraz nieporozumienie pomiędzy dwójką graczy, dzięki czemu przejęli piłkę przyjezdni.

82

Zagranie z pierwszej piłki w pole karne do Rouxa, ten uderzał z dość ostrego kąta i naprawdę niewiele się pomylił!

82

Zmiana w drużynie Lille OSC: z boiska schodzi Lopes, na boisku pojawia się Rodelin.

80

Ayew pokusił się o strzał sprzed pola karnego. To była fatalna próba.

78

Akcja Lorient lewą flanką, próba dośrodkowania w pole karne, jednak futbolówka trafia w piłkarze gospodarzy.

77

Lille już bardzo spokojnie, z wykorzystaniem bramkarza, starają się jak najdłużej utrzymać przy futbolówce.

76

Ciągle naciskają piłkarze Lille, Lavigne próbował oddalić zagrożenie, lecz został nabity.

75

Niespełna kwadrans do końca. Gospodarze mają trzy punkty już niemal w kieszeni.

74

Gol dla Lille!
SIMON KJAER uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka rykoszetem odbiła się od zawodnika stojącego w murze, zmyliła bramkarza i wpadła do bramki! 2:0!