Southampton F.C. – West Bromwich Albion F.C.

0:0

finał (0:0)

23.08.2014, 16:00 • St Mary's Stadium, Southampton • Patryk Oko (@petriu90)

Na St Mary's Stadium niestety nie doczekaliśmy się bramek! Remis 0-0 nie odzwierciedla w stu procentach przebiegu spotkania. Obie jedenastki stworzyły sobie sporo groźnych akcji ofensywnych, ale futbolówka za każdym razem nie chciała znaleźć drogi w światło bramki! Albo nieskutecznością popisywała się ofensywa albo fenomenalnie spisywali się bramkarze, którzy bez wątpienie zasługują na wyróżnienie. W Southampton bez bramek, a w powietrzu czuć pewien niedosyt po obu stronach!

To tyle z St Mary's Stadium! Za wspólnie spędzone popołudnie dziękuje, Patryk Oko! (17:56:04)

90+4

90+3

Davidson w pole karne. Zagranie opada na jedenasty metr, ale defensywa Świętych z wielkim spokojem oddala zagrożenie z własnego pola karnego!

90+2

Sessègnon w narożniku boiska. Rezerwowy West Brom nie zdołał dośrodkować w pole karne, ale zdołał wywalczyć rzut rożny dla swojej drużyny! Będzie jeszcze groźnie pod bramka Southampton!

90

Arbiter decyduje się na doliczenie trzech dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry.

89

Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi Berahino, na boisku pojawia się Sessègnon.

87

Davidson szuka długim podaniem w pole karne Dorransa, ale ten nie zdołał przejąc zagrania i oddać strzału na bramkę strzeżoną przez Forstera.

86

Clyne groźnie z prawego narożnika boiska. Piłka wpada jednak w ręce przytomnie interweniującego Fostera, który zalicza kolejną dobrą interwencję w grze!

84

Obie jedenastki jakby wyczekiwały już ostatniego gwizdka. Gra toczy się w środkowej strefie boiska, a zrywu, zarówno po stronie jednych, jak i drugich, niestety nie widać.

83

Mulumbu zagrywa bardzo długą piłkę z wysokości trzydziestego metra własnej połowy boiska. Zagranie ma na celu wyprowadzenie szybkiego kontrataku, ale futbolówka ostatecznie opuszcza plac gry i wypada poza linię boczną.

81

Gardner zostaje ukarany żółtym kartonikiem. Zawodnik popisał się bardzo ostrym wślizgiem.

80

Bardzo długa akcja ofensywna gości ostatecznie przerwana na wysokości dwudziestego metra. Niedokładnym zagraniem popisał się Dawson i przerwał tym samym akcję swojego zespołu.

78

Zmiana w drużynie Southampton F.C.: z boiska schodzi Ward-Prows, na boisku pojawia się Cork.

77

Dorrans jest adresatem długiego podania. Szkot nie zdążył jednak do piłki, która opuściła plac gry. Zawodnik West Brom jest niezadowolony z takiego przebiegu sytuacji i swoje zdenerwowanie wyładowuje na bandach reklamowych!

76

Berahino w kolejnej akcji ofensywnej. Tym razem Anglik wbiegł w pole karne i zdecydował się na dośrodkowanie. W bramce ponownie bardzo pewnie zachował się Forster, który wyłapał futbolówkę.

74

Tadić zderzył się z rywalem. Arbiter przerywa zawody, a Serb wymaga najprawdopodobniej pomocy medycznej. Za moment wznowi zawody w Southampton.

73

Berahino!!! To powinna być bramka dla gości! Anglik znakomicie obsłużony w polu karnym rywali! Zawodnik popisuje się słynną ruletą, mija przy tym dwóch zaskoczonych defensorów Southampton i w sytuacji sam na sam z brakarzem, trafia prosto w wychodzącego Forstera! Co za akcja!

72

Ideye pada na murawę w środkowej strefie boiska. Przewinienie na piłkarzy West Brom jest ewidentne i potwierdza to również arbiter, który chwyta za gwizdek i przyznaje rzut wolny dla gości.