4:1

finał (4:0)

01.08.2014, 19:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Boro

90+4

Koniec meczu. Po świetnej pierwszej połowie Zagłębie wygrywa ze Stalą Mielec 4:1. Dziękujemy za śledzenie relacji! (20:55:33)

90+3

Złe rozegranie rzutu rożnego przez sosnowiczan.

90+2

Wynik już prawdopodobnie nie ulegnie zmianie, kolejny bardzo niecelny strzał mielczan.

90

4 minuty dolicza sędzia.

89

Róg dla gości w końcówce meczu. Złe wykonanie i rozpoczyna Matracki.

86

Mocny lecz niecelny strzał z 35 metrów. Strzelał Radulj.

85

5 minut do końca regulaminowego czasu gry.

82

Róg dla Zagłębia.

81

Dobra akcja Zagłębia zakończona celnym strzałem Miłosza Kozaka- pewnie broni Daniel

80

Zmiana w drużynie Stali Mielec: z boiska schodzi Załucki, na boisku pojawia się Rokita.

77

Tempo gry zdecydowanie spadło w tej części spotkania, Zagłębie się nie spieszy, Stal próbuje, ale jej akcje na nic się zdają.

74

Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Arak, na boisku pojawia się Kozak.

71

Gol dla Stali Mielec!
Po rzucie rożnym bramkę dla Stali zdobywa CHOLEWIAK.

68

Rzut różny dla gości. Strzał Jankowskiego pewnie wyłapuje Matracki.

67

Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Żubrowski, na boisku pojawia się Skiba.

65

Rafał Jankowski leży w polu karnym gospodarzy-nie ma jednak mowy o rzucie karnym.

64

Zagłębie spokojnie czeka na własnej połowie, Stal rozgrywa akcje pozycyjnie, brakuje jednak dokładnych podań i strzałów.