2:0
finał (1:0)
24.07.2014, 21:05 • NV Arena, St. Pölten • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)
SKN Sankt Pölten – Botew Płowdiw
2:0
finał (1:0)
Gole: 6. Segovia, 55. Segovia
Kartki: 47. Stec (SKN), 86. Segovia (SKN)
Spudłowany karny!:
SKN Sankt Pölten:
Kostner – Grasegger, Wisio, Huber – Stec, Kerschbaumer, Parada, Hofbauer(90.Ambichl), Holzmann, – Noel(68.Fucik), Segovia(86.Harti)
Zmiany: Ambichl, Brandl, Fucik,Hartl, Kragl, Riegler (B), Schibany
Trener:
Botew Płowdiw:
Stachowiak – Hristov, Kolev, Luchin, Filipov – Ognyanov(77.Marin), Jirsak, Gamakov(83.Yusein), Vasev(59.Curtean) – Chunchukov, Cvetkov
Zmiany: Aytov, Curtean, Ivanov, Karamfilov, Lazar, Terziev, Yusein
Trener:
Sędziowie: J.Kaludjerovic, D.Dević, D.Mrgunović – M.Scepanović
Widownia:
1. mecz: Botew - Sankt Pölten 2:1
Szachtior K. – Kłajpeda 14:30 3:0
Hapoel BS – RNK Split 15:30 0:0
MyPa – Dinamo M. 17:30 0:0
Omonia – Buducnost 18:00 0:0
FK Krasnodar – Sillamäe 18:00 5:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – IF Elfsborg • koniec po rz. karnych (3:4) 18:00 0:1
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Zimbru – CSKA Sofia 19:00 0:0
Szachtior S. – Derry 19:00 5:1
FC Vaduz – Ruch 19:00 0:0
Czichura – Bursaspor • koniec po rz. karnych (4:1) 19:00 0:0
AIK Solna – Linfield 19:00 2:0
Slovan – Koszyce 19:00 3:0
Tromsø – Víkingur G. 19:00 1:2
Wlora – Petrolul 19:00 1:3
SV Grödig – Cukaricki 19:00 1:2
Lech P. – Kalju 19:00 3:0
Göteborg – Győri 19:00 0:1
Hapoel TA – FK Astana 19:30 1:0
Spartak T. – Zestaponi 19:30 3:0
Z. Ługańsk. – Laci 19:30 2:1
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Asteras – Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – AS Trencin 20:00 3:0
Zawisza – Waregem 20:00 1:3
Hajduk – Dundalk 20:15 1:2
DVTK – Liteks 20:30 1:2
Široki – Mlada 20:30 0:4
Ferencvaros – Rijeka 20:30 1:2
FC Koper – Neftchi 20:30 0:2
Jagodina – Cluj 20:30 0:1
Gorica – Molde 20:30 1:1
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • koniec po rz. karnych (5:4) 20:45 1:1
Sankt Pölten – Botew 21:05 2:0
Hafnarfjörður – Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • koniec po dogrywce 21:15 3:2
Ogromny sukces zespołu II ligowego zespołu SKN Sankt Pölten, które awansuje do kolejnej rundy pokonując wyżej notowanego Botew Płowdiw. Jest, to jak najbardziej zasłużony awans, ponieważ zawodnicy gospodarzy dominowali przez całe spotkanie i dopuścili gości do myśli, że mogą w tym meczu awansować. W kolejnej rundzie graczy gospodarzy czeka jeszcze trudniejszy rywal jakim jest PSV Eindhoven.'
Żegnam się z państwem zapraszając do odwiedzenia naszej strony już jutro,gdyż odbędzie się transmisja m.in. Tour de France oraz początku drugiej kolejki naszej ekstraklasy gdzie zagrają ze sobą o godzinie 18 GKS Bełchatów kontra Korona Kielce, a o godzinie 20 Lechia Gdańsk podejmie na własnym boisku "Górali". (22:59:27)
90+3
90+3
90+2
90
89
88
87
86
86
85
84
83
82
81
80
79
78
77