0:0
finał (0:0)
24.07.2014, 18:00 • GSP Stadium, Nikozja • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)
Omonia Nikozja – FK Buducnost Podgorica
0:0
finał (0:0)
Gole:
Kartki: 64. Cristovao (OMO), 68. Alipio (OMO) – 25. Rogosić (BUD), 69. Kopitović (BUD)
Spudłowany karny!:
Omonia Nikozja:
Moreira – Acquistapace, Kakubava, Lobzhanidze – Kyriakou (C), Rodri, Cristovao (64. Rubio) – Grigalashvili (78. Pote), Serginho – Roberto, Alipio (69. Assis).
Rezerwowi: Giorgallides – Fylaktou, Assis, Economides, Roushias, Rubio, Pote.
Trener: Costas Kaiafas.
Zmiany:
Trener:
FK Buducnost Podgorica:
Ljuljanović – Raspopović, Kopitović, Vukcević, Tomković – Rogosić, Raicević, Hocko, Ilincić (86. Burzanović), Cetković (C) – Vujacić.
Rezerwowi: Agović – Roganović, Janketić, Kazić, Milosević, Raicković, Burzanović.
Trener: Goran Perisić
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Główny: Oliver Drachta (AUT).
Asystenci: Matthias Winsauer (AUT), Stefan Kuehr (AUT).
Techniczny: Dieter Muckenhammer (AUT).
Widownia:
1. mecz: Buducnost - Omonia 0:2
Szachtior K. – Kłajpeda 14:30 3:0
Hapoel BS – RNK Split 15:30 0:0
MyPa – Dinamo M. 17:30 0:0
Omonia – Buducnost 18:00 0:0
FK Krasnodar – Sillamäe 18:00 5:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – IF Elfsborg • koniec po rz. karnych (3:4) 18:00 0:1
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Zimbru – CSKA Sofia 19:00 0:0
Szachtior S. – Derry 19:00 5:1
FC Vaduz – Ruch 19:00 0:0
Czichura – Bursaspor • koniec po rz. karnych (4:1) 19:00 0:0
AIK Solna – Linfield 19:00 2:0
Slovan – Koszyce 19:00 3:0
Tromsø – Víkingur G. 19:00 1:2
Wlora – Petrolul 19:00 1:3
SV Grödig – Cukaricki 19:00 1:2
Lech P. – Kalju 19:00 3:0
Göteborg – Győri 19:00 0:1
Hapoel TA – FK Astana 19:30 1:0
Spartak T. – Zestaponi 19:30 3:0
Z. Ługańsk. – Laci 19:30 2:1
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Asteras – Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – AS Trencin 20:00 3:0
Zawisza – Waregem 20:00 1:3
Hajduk – Dundalk 20:15 1:2
DVTK – Liteks 20:30 1:2
Široki – Mlada 20:30 0:4
Ferencvaros – Rijeka 20:30 1:2
FC Koper – Neftchi 20:30 0:2
Jagodina – Cluj 20:30 0:1
Gorica – Molde 20:30 1:1
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • koniec po rz. karnych (5:4) 20:45 1:1
Sankt Pölten – Botew 21:05 2:0
Hafnarfjörður – Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • koniec po dogrywce 21:15 3:2
90+3
90+2
89
86
86
85
81
80
79
78
75
74
72
69
69
68
67
65