New Jersey – Ottawa 2:4
01:00, finał
Składy i statystyki: 5. Simmonds (Wood, Hischier), 18. Butcher (N. Gusev, Coleman) – 15. Pageau (Co. Brown), 54. Borowiecki (N. Zajcev, Chlapík), 58. Pageau (N. Paul, Co. Brown), 60. Pageau
NY Islanders – Toronto 5:4
01:00, finał
Składy i statystyki: 15. Barzal (Eberle), 20. Beauvillier (Pulock, Brassard), 37. Beauvillier (B. Nelson, Brassard), 49. Brassard (Barzal, Pulock), 58. Cizikas (Clutterbuck, Jo. Bailey) – 21. Kapanen (Tavares, Dermott), 32. W. Nylander (A. Johnsson, Muzzin), 59. Holl (F. Gauthier, N. Shore), 60. Tavares (Rielly, Matthews)
Philadelphia – Washington 1:2
01:30, koniec po rz. karnych (1:2)
Składy i statystyki: 47. Giroux (Voráček, Provorov) – 7. Leipsic (Carlson, Dowd), kar. Kuzněcov
Calgary – Dallas 1:3
03:38, finał
Składy i statystyki: 50. Monahan (Tkachuk, J. Gaudreau) – 24. Pavelski (Gurjanov, Heiskanen), 47. Dowling, 59. Pavelski (Faksa)
Vegas – Chicago 3:5
04:00, finał
Składy i statystyki: 3. Carrier (Hague, N. Roy), 7. W. Karlsson (Marchessault, Tuch), 59. Schmidt (McNabb, W. Karlsson) – 7. P. Kane (D. Strome, DeBrincat), 25. de Haan (Z. Smith, Dach), 25. E. Gustafsson (D. Strome, P. Kane), 44. Dach (Carpenter, Z. Smith), 57. D. Strome (DeBrincat, P. Kane)
Czerepowiec – Omsk 1:5
17:00, finał
Składy i statystyki: 33. Morozov (Chipchura) – 3. I. Makarov, 6. Dědunov (I. Makarov, Pokka), 22. Andrighetto (Šumakov, Klinkhammer), 39. Beck (Vojnov), 59. Širokov (r.k.)
Jarosław – Niżniekamsk 6:3
17:00, finał
Składy i statystyki: 1. Sannikov (Iljenko, Svitov), 14. Lander (Pääjärvi, J. Averin), 19. Alexejev (Kovalenko, Savčenko), 33. Nakládal (Kronwall, Apalkov), 35. Lander (Kronwall, Pääjärvi), 37. Denisenko (Alexejev, Svitov) – 46. Z. Mitchell (White, Porjadin), 56. Berglund (Aťušov, Enlund), 58. Šiksatdarov (Padakin)
Bars – Czelabińsk 4:1
17:00, finał
Składy i statystyki: 3. Galijev (Fazylzjanov, Fisenko), 6. Chenkel (Fazylzjanov, Galijev), 30. Kara (V. Tichonov, Jarullin), 45. Kara (Azevedo, Žuravljov) – 34. Sedlák (Bailen, Virtanen)
Niżny Nowogród – Novosibirsk 6:2
17:00, finał
Składy i statystyki: 12. Schroeder (Rattie), 24. Barancev (Belevič, Gončaruk), 33. D. Iljin (Verjajev), 48. Bočarov (D. Iljin), 57. Bočarov, 60. Žafjarov (Schroeder) – 4. Ruohomaa (Jermakov, J. Peltola), 25. J. Peltola (Timašov, Ruohomaa)
CSKA Moskwa – Saławat 2:5
17:30, finał
Składy i statystyki: 10. Světlakov (Tolčinskij, Slepyšev), 13. Světlakov (M. Robinson, Kaprizov) – 10. Larsen (Omark, Hartikainen), 16. Koledov (Sošnikov), 47. Pašnin (Kadějkin), 49. M. Majorov (Kadějkin, Kugryšev), 60. Kugryšev (Pašnin, V. Žarkov)
Dyn. Moskwa – Barys 3:2
17:30, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 4. Volkov (Mironov, Jaškin), 37. Polygalov (Volkov, Indrašis), 61. Jaškin (Šipačov) – 8. Metalnikov (Akolzin, Ševčenko), 20. Michajlis
Din. Ryga – Sp. Moskwa 3:1
18:30, finał
Składy i statystyki: 6. Ališauskas (Lipsbergs, Džerinš), 57. Setdikov (Džerinš, Meija), 60. Džerinš (Lipsbergs, M. Redlihs) – 52. Gončarov (Daugavinš)