St. Louis – Buffalo 3:2
01:00, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 1. B. Schenn (Edmundson, Steen), 37. Stastny (Tarasenko, Edmundson), 65. Tarasenko (Parayko, Stastny) – 42. Rodrigues (S. Reinhart, E. Kane), 59. Rodrigues (R. O'Reilly, Scandella)
Chicago – Arizona 3:1
01:10, finał
Składy i statystyki: 48. Wingels (Hayden, Oesterle), 56. Anisimov (P. Kane, Seabrook), 57. Schmaltz (P. Kane) – 55. Duclair (Goligoski, Chychrun)
San Jose – Minnesota 3:4
03:00, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 40. Burns (J. Thornton, Hertl), 43. Burns (Pavelski), 55. Hertl (DeMelo, Heed) – 5. R. Murphy (Zucker, E. Staal), 11. E. Staal (Suter, Mikael Granlund), 25. E. Staal (R. Murphy, Mikael Granlund), 64. Niederreiter
Jekaterynburg – Chanty-Mansyjsk 3:4
15:00, koniec po rz. karnych (0:2)
Składy i statystyki: 2. Michnov (Čajkovský), 28. Golyšev (Kučerjavenko, Milovzorov), 36. Kučerjavenko (Jegoršev, Kuljaš) – 32. V. Polák (Buljanskij, K. Majorov), 45. Burström (A. Michejev, Pestuško), 50. Pestuško (Burström), kar. Burström
Magnitogorsk – Helsinki 2:1
15:00, koniec po rz. karnych (1:0)
Składy i statystyki: 49. S. Těreščenko (Kokarev, Pivcakin), kar. Čibisov – 38. Norman (Lepistö, Tolvanen)
Czelabińsk – Novosibirsk 3:4
15:00, finał
Składy i statystyki: 7. Szczechura (Bailen), 17. Polygalov (Černikov), 33. Gynge (Nikitin, Szczechura) – 19. Zackrisson (Bergström), 23. Bergström (Sigarjov, Vereščagin), 25. S. Ivanov (Tkačenko, Osnovin), 45. Sannikov (Šarov)
Toljatti – Omsk 0:5
16:00, finał
Składy i statystyki: 14. I. Michejev (K. Semjonov), 47. Ahnelöv (Košelev, K. Semjonov), 50. Chochrjakov, 51. Košelev (Čudinov), 58. Martynov (Fisenko, Kovaljov)
Bars – Dyn. Moskwa 6:2
17:30, finał
Składy i statystyki: 24. Lukojanov (Tokranov), 28. Klinkhammer (Sekáč), 34. Zaripov (Lander, Galijev), 45. Glinkin (M. Gluchov), 48. Lander (Markov, Ljamkin), 50. Sekáč (Tkačov) – 26. I. Nikulin (Ignatuškin, Sidljarov), 60. I. Nikulin (Anisin, Boyd)
CSKA Moskwa – Barys 4:1
17:30, finał
Składy i statystyki: 6. Okulov (Šumakov, Šalunov), 8. Šalunov (Šumakov, Blažijevskij), 35. Ničuškin (M. Robinson, Kiselevič), 51. Šumakov (Okulov, Šalunov) – 7. Makljukov (Wright, R. Starčenko)
Din. Mińsk – HC Slovan 3:1
17:30, finał
Składy i statystyki: 18. Gragnani (Skille, Howden), 32. Linglet (Fontaine), 36. Skille (Gragnani, Howden) – 34. Réway (J. Mikúš, Meszároš)
Soczi – Sp. Moskwa 3:1
17:30, finał
Składy i statystyki: 10. Chochlov (Lapenkov, Cvetkov), 38. O'Dell (Wellman, Laričev), 53. Lapenkov (Cvetkov) – 38. Nikoncev (A. Voronin, Judin)
Din. Ryga – Podolsk 4:2
18:30, finał
Składy i statystyki: 13. E. Kulda (Lipsbergs), 27. M. Redlihs (Rēdlihs, Galvinš), 44. Indrašis (Salmela, M. Redlihs), 56. Zile (Bičevskis) – 34. Myttynen (Rendulić), 49. Makejev