New Jersey – Winnipeg 1:3
01:00, finał
Składy i statystyki: 33. Tlustý (Cammalleri, Stempniak) – 22. Scheifele (Ehlers, Perreault), 24. Wheeler (Ladd, Myers), 37. Ladd (Perreault, Wheeler)
Columbus – NY Rangers 2:4
01:15, finał
Składy i statystyki: 31. Atkinson (Dubinsky), 57. Saad (Murray, Johansen) – 20. Zuccarello, 58. Lindberg (Miller), 58. Hayes (Girardi, Stepan), 59. Zuccarello (Brassard)
NY Islanders – Chicago 2:3
01:30, koniec po dogrywce
Składy i statystyki: 26. Tavares (Boychuk, Cizikas), 42. Židlický (Nelson, Kulemin) – 14. Anisimov, 36. Kane (Toews, Keith), 62. Kane (Hossa, Keith)
Detroit – Toronto 4:0
01:50, finał
Składy i statystyki: 2. Abdelkader (Franzén, Zetterberg), 9. Abdelkader (Larkin, Kindl), 21. Larkin (Zetterberg, Green), 24. Abdelkader (Zetterberg, Quincey)
Los Angeles – Arizona 1:4
04:30, finał
Składy i statystyki: 40. Toffoli (Carter) – 3. Michálek (Rieder), 20. Ekman-Larsson (Domi, Hanzal), 25. Domi (Murphy), 27. Rieder (Hanzal)
Buffalo – Tampa 1:4
19:00, finał
Składy i statystyki: 34. Deslauriers (Reinhart, Gorges) – 29. Condra (Hedman, Filpulla), 40. Kučerov (Johnson, Stralman), 49. Stamkos (Callahan), 53. Brown (Garrison, Coburn)
Omsk – Nowokuźnieck 1:4
13:00, finał
Składy i statystyki: 27. Zubov (Širokov) – 2. Mitrjakov (Romanov, Ljamkin), 18. Kaprizov (Kazakov), 19. Musin (Razumov), 38. Stoa (Kazakov)
Barys – Novosibirsk 3:6
13:30, finał
Składy i statystyki: 8. Krasnoslobodcev (Žailauov, Litviněnko), 10. Bochenski (Dawes), 15. St. Pierre (Dallman, Dawes) – 5. Ullström (Vorošilo), 7. Sannikov (Šumakov, Alexejev), 33. Kopejkin (Gubin), 34. Šumakov (Alexejev, Gimajev), 52. Ullström (Ridderwall), 59. Gubin
Jekaterynburg – Chabarowsk 2:0
13:30, finał
Składy i statystyki: 28. Golyšev (Simakov, Megalinskij), 31. Garejev
Chanty-Mansyjsk – Władywostok 3:0
13:30, finał
Składy i statystyki: 22. Rasskazov (Ivanov, Volkov), 38. Rasskazov (Ivanov), 60. Kalašnikov (Rasskazov, Volkov)
Sankt Petersburg – Jarosław 0:3
16:00, finał
Składy i statystyki: 6. Loktionov (Mosaljov, Grigorjev), 20. Kontiola (Apalkov), 34. Averin (Kontiola, Kronwall)
Sp. Moskwa – Soczi 4:3
16:00, finał
Składy i statystyki: 8. Genoway (Radil), 18. Levickij, 45. Toluzakov (Sorokin), 54. Vasiljev (Jermakov) – 22. Krikunov, 25. Kosticyn, 50. Maxwell (r.k.)