Kajrat – Ołomuniec 1:2
16:00, finał (3RK, 1.m. 0:2)
Progres – Ufa 2:2
17:00, finał (3RK, 1.m. 1:2)
Larnaka – Sturm 5:0
17:30, finał (3RK, 1.m. 2:0)
HJK – Olimpija 1:4
18:00, finał (3RK, 1.m. 0:3)
Craiova – RB Lipsk 1:1
18:30, finał (3RK, 1.m. 1:3)
Kopenhaga – CSKA Sofia 2:1
18:30, finał (3RK, 1.m. 2:1)
Kukësi – Kutaisi 2:0
19:00, finał (3RK, 1.m. 2:5)
APOEL – Hapoel BS 3:1
19:00, finał (3RK, 1.m. 2:2)
Midtjylland – The New Saints 3:1
19:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Suduva – Spartaks 0:0
19:00, finał (3RK, 1.m. 1:0)
Cluj – Alaszkert 5:0
19:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Żalgiris – Sevilla 0:5
19:00, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Molde – Hibernian 3:0
19:00, finał (3RK, 1.m. 0:0)
Zenit – Dinamo M. 8:1
19:00, koniec po dogrywce (3RK, 1.m. 0:4)
Luzern – Olympiakos 1:3
19:30, finał (3RK, 1.m. 0:4)
Maccabi T.A. – Piunik 2:1
19:30, finał (3RK, 1.m. 0:0)
Dinamo Br. – Apollon 1:0
19:45, finał (3RK, 1.m. 0:4)
Linz – Besiktas 2:1
19:45, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Dudelange – Legia 2:2
20:00, finał (3RK, 1.m. 2:1)
Zrinjski – Łudogorec 1:1
20:00, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Brøndby – Spartak S. 2:1
20:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Basel – Arnhem 1:0
20:00, finał (3RK, 1.m. 1:0)
Atalanta – H. Haifa 2:0
20:00, finał (3RK, 1.m. 4:1)
Maribor – Rangers 0:0
20:15, finał (3RK, 1.m. 1:3)
Lech P. – Genk 1:2
20:15, finał (3RK, 1.m. 0:2)
Gent – Jagiellonia 3:1
20:30, finał (3RK, 1.m. 1:0)
Feyenoord – AS Trencin 1:1
20:30, finał (3RK, 1.m. 0:4)
Rapid – Slovan 4:0
20:30, finał (3RK, 1.m. 1:2)
FCSB – Hajduk 2:1
20:30, finał (3RK, 1.m. 0:0)
Partizan – Nordsjælland 3:2
20:30, finał (3RK, 1.m. 2:1)
Rosenborg – Cork City 3:0
20:45, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Bordeaux – Mariupol 2:1
20:45, finał (3RK, 1.m. 3:1)
Burnley – Basaksehir 1:0
20:45, koniec po dogrywce (3RK, 1.m. 0:0)
Rijeka – Sarpsborg 0:1
20:45, finał (3RK, 1.m. 1:1)
Valur – Sheriff 2:1
21:00, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Braga – Zoria 2:2
21:30, finał (3RK, 1.m. 1:1)
Czechy – Węgry 2:2
20:00, finał
Hiszpania – Nigeria 2:1
16:00, finał (CF)
Francja – Korea Płn. 1:0
19:30, finał (CF)