Piast – Górnik Ł. 3:0
15:30, finał
Zagłębie L. – Ruch 3:1
18:00, finał
Korona – Pogoń 1:1
20:30, finał
Arka – MKS Kluczbork 1:1
17:30, finał
Zawisza – Sandecja 2:2
18:00, finał
Dolcan – Rozwój 1:0
18:00, finał
Olimpia Z. – Stal S. W. 0:0
16:00, finał
Siarka T. – Gryf 2:1
17:00, finał
Wisła Pu. – Raków 1:0
18:00, finał
Polonia B. – Puszcza 4:5
18:00, finał
ROW Rybnik – Okocimski 0:1
19:00, finał
GKS T. – Znicz 1:1
19:30, finał
Newcastle – Arsenal 0:1
13:45, finał
Chelsea – Crystal Palace 1:2
16:00, finał
Bournemouth – Leicester 1:1
16:00, finał
Aston Villa – Sunderland 2:2
16:00, finał
Man City – Watford 2:0
16:00, finał
Stoke – West Bromwich 0:1
16:00, finał
Liverpool – West Ham 0:3
16:00, finał
Tottenham – Everton 0:0
18:30, finał
Sociedad – Gijón 0:0
18:30, finał
FC Barcelona – Malaga 1:0
20:30, finał
Celta Vigo – Rayo Vallecano 3:0
22:00, finał
Real Madryt – Real Betis 5:0
22:30, finał
Stuttgart – Eintracht 1:4
15:30, finał
Augsburg – Ingolstadt 0:1
15:30, finał
FC Koln – Hamburg 2:1
15:30, finał
Mainz – Hannover 3:0
15:30, finał
Darmstadt – Hoffenheim 0:0
15:30, finał
Bayern – Bayer 3:0
18:30, finał
Caen – Lyon 0:4
17:00, finał
Angers – Nice 1:1
20:00, finał
Troyes – Montpellier 0:0
20:00, finał
Lille – GFC Ajaccio 1:0
20:00, finał
Reims – Lorient 4:1
20:00, finał
Rennes – Toulouse 3:1
20:00, finał
Gać – Górnik W. 3:2
11:00, finał
Warta – Start W. 2:2
17:00, finał
Jarota – Polonia Śr. 2:0
17:00, finał
Resovia – Sokół 2:2
16:00, finał
Karpaty K. – Jarosław 1:1
17:00, finał
Świt NDM – Warta D. 3:1
18:00, finał
Ruch Z. – LKS Bełk 1:1
17:00, finał
Jastrzębie – Rekord 0:0
17:00, finał
Pawłowice Śl. – Odra O. 1:1
17:00, finał
PGE Vive – PSG HB 32:32
15:15, finał
Polska – Belgia 72:52
20:00, finał
Luleå – Fribourg 4:2
15:00, finał (Gr. 11.)
Eisbären – Gap 6:1
16:00, finał (Gr. 16.)
HV71 – SønderjyskE 7:1
17:00, finał (Gr. 3.)
Blues – Grenoble 4:2
17:30, finał (Gr. 6.)
Düsseldorf – TPS 4:5
17:45, finał (Gr. 7.)
Nitra – Liberec 0:9
18:00, finał (Gr. 4.)
Vienna Capitals – Krefeld 2:3
19:30, koniec po rz. karnych (2:3) (Gr. 10.)
Zug – Djurgården 2:3
19:45, finał (Gr. 2.)
Genewa – Storhamar 0:3
19:45, finał (Gr. 13.)
Braehead – Växjö 1:3
20:00, finał (Gr. 15)
Helsinki – CSKA Moskwa 3:0
15:00, finał
Jarosław – Bars 3:1
16:00, finał
Sankt Petersburg – Niżny Nowogród 1:3
16:00, finał
Sp. Moskwa – Toljatti 1:3
16:00, finał
Etap 8: Puebla de Don Fadrique - Murcia (182.5 km)
13:13, wydarzenie zakończone • Jasper Stuyven (BEL)
Finał IMEJ
14:00, wydarzenie zakończone • Anders Thomsen (DEN)
GP Polski
19:00, wydarzenie zakończone • Matej Zagar (SLO)