Kajrat – Bordeaux 2:1
16:45, finał (PO, 1.m. 0:1)
Jablonec – Ajax 0:0
18:00, finał (PO, 1.m. 0:1)
Karabach – Young Boys 3:0
18:00, finał (PO, 1.m. 1:0)
Rubin – Rabotnički 1:0
18:00, finał (PO, 1.m. 1:1)
Vidi FC – Lech P. 0:1
19:00, finał (PO, 1.m. 0:3)
HJK – FK Krasnodar 0:0
19:00, finał (PO, 1.m. 1:5)
Thun – Sparta 3:3
19:30, finał (PO, 1.m. 1:3)
Saint-Étienne – Milsami 1:0
19:30, finał (PO, 1.m. 1:1)
Rosenborg – FCSB 0:1
20:00, finał (PO, 1.m. 3:0)
Hajduk – Slovan 0:1
20:00, finał (PO, 1.m. 0:1)
Fenerbahce – Atromitos 3:0
20:00, finał (PO, 1.m. 1:0)
Panathinaikos – Qabala 2:2
20:00, finał (PO, 1.m. 0:0)
Alkmaar – Astra 2:0
20:00, finał (PO, 1.m. 2:3)
Brøndby – PAOK 1:1
20:00, finał (PO, 1.m. 0:5)
Borussia D. – Odds BK 7:2
20:30, finał (PO, 1.m. 4:3)
FC Salzburg – Dinamo M. 2:0
20:30, koniec po rz. karnych (2:3) (PO)
Standard – Molde 3:1
20:30, finał (PO, 1.m. 0:2)
Vojvodina – Vik. Pilzno 0:2
20:30, finał (PO, 1.m. 0:3)
Bilbao – MSK Żilina 1:0
20:45, finał (PO, 1.m. 2:3)
Midtjylland – Southampton 1:0
20:45, finał (PO, 1.m. 1:1)
Legia – Zoria 3:2
21:00, finał (PO, 1.m. 1:0)
Belenenses – Rheindorf 0:0
22:30, finał (PO, 1.m. 1:0)
M. Przysiężny – A. Montañés 0:2
17:13, finał | 2:6, 6:7 (6) (2RK)
P. Kania – A. Panowa 0:2
18:50, finał | 2:6, 1:6 (2RK)
K. Piter – K. Baindl 0:2
19:26, finał | 3:6, 4:6 (2RK)
A. Radwańska – P. Kvitova 0:2
23:43, finał | 5:7, 4:6 (CF)
Tampere – Djurgården 2:3
17:30, koniec po dogrywce (Gr. 2.)
Kärpät – Krefeld 4:1
17:30, finał (Gr. 10.)
Rauma – Fribourg 4:2
17:30, finał (Gr. 11.)
Litvinow – Grenoble 6:4
18:30, finał (Gr. 6.)
Skellefteå – Nitra 3:2
19:00, koniec po rz. karnych (3:2) (Gr. 4.)
Salzburg – SønderjyskE 7:2
19:30, finał (Gr. 3.)
Linz – TPS 2:3
19:30, koniec po dogrywce (Gr. 7.)
Mannheim – Grodno 2:1
19:30, finał (Gr. 9.)
Zürich – Gap 6:1
19:45, finał (Gr. 16.)
Växjö – Ingolstadt 4:2
20:00, finał (Gr. 15)
Barys – Saławat 5:3
15:30, finał
Omsk – Magnitogorsk 3:4
15:30, koniec po rz. karnych (0:1)
Helsinki – Niżny Nowogród 5:1
17:30, finał
Jarosław – Toljatti 2:0
18:00, finał
CSKA Moskwa – Sp. Moskwa 5:2
18:30, finał
Din. Ryga – Czerepowiec 2:3
18:30, koniec po dogrywce
Sankt Petersburg – Din. Mińsk 2:1
18:30, finał
Soczi – Bars 0:1
18:30, finał
Losowanie LM - grupa
18:00, wydarzenie zakończone
Etap 6: Córdoba - Sierra de Cazorla (200.3 km)
12:32, wydarzenie zakończone • Esteban Chaves (COL)
Robins - Lions 51:39
20:40, wydarzenie zakończone